.

Alhydran je léčivá mast vytvořená speciálně vyvinutá k léčbě narušené kožní bariéry. Vysoce kvalitní složky, jako je gel z čerstvé aloe vera, zajišťují okamžitou hydrataci pokožky a udržují ji vláčnou. Zmírňuje kožní problémy a podporuje přirozené hojení narušené kožní bariéry.

Léčivá mast pro narušenou kožní bariéru

 • Ověřené účinky
 • Vysoce kvalitní produkt pro následnou péči o pokožku
 • Čerstvá Aloe Vera a další přírodní složky
 • Registrovaný zdravotnický prostředek
 • Vhodná pro všechny typy a stavy pokožky

Mast Alhydran: perfektní kombinace složek

Alhydran je léčivá mast vytvořená speciálně vyvinutá k léčbě narušené kožní bariéry. Léčivou mast využívají specialisté na popáleninových klinikách a v nemocnicích po celém světě.

Mast Alhydran obsahuje čerstvý gel z rostliny Aloe Vera v nejvyšší možné koncentraci. Směs čerstvé Aloe Vera s dalšími účinnými složkami je to, co dělá Alhydran tak účinným.

Účinky masti Alhydran byly vědecky ověřeny. Alhydran zajišťuje účinnou hydrataci pokožky, dlouhodobě ji udržuje vláčnou a podporuje obnovu kožní bariéry.

Léčivá mast pro narušenou kožní bariéru


Alhydran zajišťuje okamžitou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Používá se zejména pro následnou léčbu popálenin a jizev. Je účinný rovněž na další problémy způsobené porušenou kožní bariérou.

Zabraňuje tvorbě jizev, ztrátě pigmentace, zmenšuje stávající jizvy, zvyšuje elasticitu pokožky, zmírňuje podráždění, změkčuje a rychle zmírňuje svědění, suchost a zarudnutí.

Obsah: 30 ml (1 fl. oz.) / 100 ml (3.4 fl. oz.) / 250 ml (8.5 fl. oz.)

Produktová řada


Léčivá mast pro narušenou kožní bariéru

Alhydran zajišťuje okamžitou hydrataci a udržuje pokožku vláčnou. Používá se zejména pro následnou léčbu popálenin a jizev. Je účinný rovněž na další problémy způsobené porušenou kožní bariérou. Zabraňuje:

 • tvorbě jizev
 • ztrátě pigmentace
 • zmenšuje stávající jizvy
 • zvyšuje elasticitu pokožky
 • zmírňuje podráždění
 • změkčuje a rychle zmírňuje svědění
 • suchost a zarudnutí.

Obsah: 30 ml (1 fl. oz.) / 100 ml (3.4 fl. oz.) / 250 ml (8.5 fl. oz.)


Léčivá mast s UV ochranou

Alhydran SPF 30 obsahuje stejné složky jako klasická mast Alhydran, ale je doplněna o vysoce účinnou ochranu proti slunečnímu záření. Má všechny přednosti  jako původní mast, poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci ve spojení s ochranou proti škodlivému UV záření. Obsahuje účinný ochranný filtr (SPF 30 UVA + UVB).

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)

Speciální péče

Nová generace masti vyvinutá na bázi jedinečného složení masti Alhydran pro specifické kožní problémy.Léčivá mast pro obnovu narušené kožní bariéry

Mast Alhydran Barrier Repair Care poskytuje následnou péči po takových zákrocích jako je peeling, zákroky laserem a další  profesionální léčbu. Tato mast je ideální pro obnovu pokožky po profesionálním ošetření.

Pomáhá navodit rovnováhu pokožky v případě jejího poškození. Mast zajišťuje optimální a dlouhodobou hydrataci, zvláčňuje, posiluje přirozenou kožní bariéru a okamžitě zklidňuje.

Vhodná pro všechny typy a stavy pokožky.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Léčivá mast k ošetření ekzémů

Mast Alhydran Eczema Care je léčivá mast určená pro zmírnění a prevenci ekzémů.

Mast zajišťuje optimální a dlouhodobou hydrataci, je vhodná pro všechny typy a stavy pokožky.

Zmírňuje problémy spojené s ekzémem, jako je svědění, zarudnutí a pocit pálení. Zvláčňuje a zklidňuje okamžitě po aplikaci.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Léčivá mast k péči o suchou pokožku

Alhydran Cracked Dry Skin Care je léčivá mast pro pokožku, která vyžaduje intenzivní péči. Zajišťuje okamžitou výživu (extrémně) suché pokožky.

Pokožka získá pružnost a není napjatá delší dobu. Léčivá mast poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci.

Zvláčňuje, zmírňuje odlupování a okamžitě zklidňuje. Vhodná pro všechny typy pokožky a problémy, které způsobují suchou až extrémně suchou kůži.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)


Léčivá mast proti svědění pokožky

Alhydran Anti Itch Care zmírňuje svědění pokožky a přináší úlevu.

Má okamžitý chladivý efekt.

Léčivá mast poskytuje optimální a dlouhodobou hydrataci.

Vhodná pro všechny typy pokožky a problémy, které způsobují svědění.

Obsah: 59 ml (2 fl. oz.)