DETECTAPLAST® detekovatelné náplasti

Profesionální péče o rány pro potravinářský průmysl, catering a v kuchyni.

Detectaplast® byl založen v roce 2002, aby uspokojil rostoucí poptávku po detekovatelných produktech první pomoci pro potravinářský a gastronomický průmysl a průmyslové kuchyně. Díky globalizaci se bezpečnost potravin stala prioritou všude.

„Naší prioritou je kvalita a servis. Vždy se snažíme nabízet ty nejlepší produkty, a to rychle a efektivně. Naše firemní struktury jsou maximálně optimalizovány a automatizovány. Tímto způsobem můžeme vždy zaručit hladké a správné vyřízení vaší objednávky.“

Wouter Jacobs, generální ředitel

Typy detekovatelných náplastí

Náplasti DETECTAPLAST® Elastic

Náplasti DETECTAPLAST® Elastic jsou vyrobené z elastické textilie, opatřeny silně lepící vrstvou, jsou hypoalergenní a lze je použít za všech okolností. Tyto elastické textilní náplasti tvoří ze 70% viskóza a ze 30% polyamid. Mezi savou vložku náplasti a lepivou vrstvu je umístěná tenká hliníková fólie, která umožňuje zjištění této náplasti detektorem kovů.

DETECTAPLAST® Elastic jsou detekovatelné vizuálně i detektorem kovů.

Náplasti DETECTAPLAST® Universal (Voděodolné – PE)

Náplasti DETECTAPLAST® Universal jsou vyrobené z polyetylenu PE, opatřeny extrémně silně lepící vrstvou a jsou hypoalergenní. Mezi savou vložku náplasti a lepivou vrstvu je umístěná tenká hliníková fólie, která umožňuje zjištění této náplasti detektorem kovů.

Náplasti DETECTAPLAST® Universal jsou detekovatelné vizuálně i detektorem kovů. Díky použitému voděodolnému materiálu PE jsou zvláště vhodné pro použití ve vlhkém prostředí.

Náplasti DETECTAPLAST® Premium (Voděodolné a elastické – PU)

Náplasti DETECTAPLAST® Premium jsou vyrobené z elastického polyetylenu PE, opatřeny extrémně silně lepící vrstvou a jsou hypoalergenní. Mezi savou vložku náplasti a lepivou vrstvu je umístěná tenká hliníková fólie, která umožňuje zjištění této náplasti detektorem kovů. Náplasti DETECTAPLAST® Premium jsou detekovatelné vizuálně i detektorem kovů. Díky použitému voděodolnému materiálu PE, který je perforován, jsou zvláště vhodné pro použití ve vlhkém prostředí.

Modré ochranné návleky na prsty DETECTAPLAST® Bobbies

Ochranné návleky na prsty DETECTAPLAST® Bobbies, jsou vyrobeny z měkké gumy a určeny pro ochranu prstů v potravinářském průmyslu a stravování. Tyto patentované ochranné návleky chrání před vodou, oleji, chemikáliemi apod. Modrá barva umožňuje snadnou vizuální detekci, nabízíme rovněž návleky zjistitelné detektorem kovů a rentgenem.

 

Podrobnosti k sortimentu ke stažení ZDE nebo v našem e-shopu.