Novinky:

10. 11. 2017

Z důvodu omezené expirace jsme přistoupily k výprodeji obvazů WoundStop. Více na našem E-SHOPU.

Více  »
14. 09. 2016

Prostředek WATER JEL R1 R2 byl vyvinut s cílem pomoci pacientům podstupujícím radioterapii v rámci léčby onkologických [...]

Více  »
14. 09. 2016

Do naší nabídky se pauze vrátil opět Glukonát vápenatý gel – Calcium Gluconate Gel od firmy [...]

Více  »
15. 06. 2016

Během prázdnin začneme distribuovat znovu WATER JEL s expirační dobou 5 let. V těchto dnech [...]

Více  »

SÍDLO SPOLEČNOSTI:

VAVA.eu s.r.o.
Krchleby 193
286 01 Čáslav

tel.: +420 327 377 419
GSM: +420 602 426 949

Najdete nás na mapy.cz

Naši partneři:

MARLY SKIN prostředek na ochranu kůže

WATER JEL

Prostředky první pomoci na popáleniny.

PAX-Bags

Zdravotnické batohy, brašny a doplňky.

AHT

Přeprava novorozenců a batolat.

PREVOR

první pomoc na chemické popáleniny

DBS

výroba dřevěných lékárniček a dřevěného zakázkového nábytku

O nás

Počátky naši společnosti sahají do roku 1991, kdy byla založena firma Alexandr Vávra, která je přímou předchůdkyní společnosti VAVA.eu s.r.o..

O samého počátku se firma Alexandr Vávra věnovala činnost v oblastech bezpečnosti práce a požární ochrany a to jak vlastní výkonem činnosti v těchto oblastech tak rozsáhlou nakladatelskou a vydavatelskou činnosti v této oblasti.

V roce 1999 jsme se stali v České republice výhradními distributory výrobků firmy WATER JEL Technologies, která vyrábí prostředky první pomoci na termické popáleniny, popáleniny od slunečního záření, ošetření postradiačních reakcí kůže po radioterapii. Dalším produktem společnosti WATER JEL Technologies je antiseptický gel pro jednorázovou očistu rukou Hand Sanitizer.

Od roku 2007 jako výhradní distributoři dovážíme do České republiky produkty firmy X-CEN-TEK GmbH & Co., které jsou prodávány pod obchodní značkou PAX-Bags.

Sortiment značky PAX-Bags tvoří zdravotnické batohy, brašny, tašky, amupulária a další doplňky pro záchranné služby, nemocnice, ošetřovatelské služby apod.

Díky našim obchodním aktivitám jsme schopni dodat i další zdravotnický materiál jako vybavené zdravotnické brašny, nástěnné lékárničky, zdravotnické kufry.

Speciální kufry s nářadím a kufry s elektronářadím, dodávané naší společností, našly uplatnění také ve hasičských vozech produkovaných předními českými výrobci hasičské techniky.

Počátkem roku 2011 jsme začali distribuovat pro Českou a Slovenskou republiku prostředky pro ochranu kůže před nepříznivými vlivy MARLY SKIN. Tyto prostředky poskytují jedinečnou 4-hodinovou ochranu pro Vaši pokožku s širokým každodenním uplatněním.

_

Za společnost VAVA.eu s.r.o.

Alexandr Vávra

jednatel společnosti