Co je WATER JEL R1 a R2

Dvoufázová léčba  pro prevenci a minimalizaci následků radioterapie na pokožku pacienta v průběhu a po ukončení  léčby.

WATER JEL R1 – Je určen pro aplikaci okamžitě po provedení léčby. Chladí popáleniny a podráždění po ozáření. Přináší úlevu od bolesti. Hydratuje pokožku.

WATER JEL R2 – Používá se několikrát denně po provedení léčby a před další dávkou. Zklidňující emulze, která podporuje hojení a zmírňuje podráždění  poškozené pokožky. Umožňuje ochranu před slunečním UVA a UVB zářením a pacient se tak může i v průběhu léčby věnovat obvyklým činnostem. Pomáhá snižovat uvolňování mediátorů.

R1 –  Chladící gel s Lactokinem

Pro ošetření popálenin po radioterapii
Chladí a zklidňuje
Hydratuje pokožku
Vytváří ochrannou bariéru
Chrání pokožku před podrážděním
Neobsahuje kovy ani benzeny

  • Chladí a přináší úlevu od bolesti způsobené radioterapií
  • Bez parfemace
  • Bez parabenů, antioxidantů a kovů

Návod k použití:

Naneste silnou vrstvu na postižené místo. Nevtírejte do pokožky. Gel  je nejúčinnější, pokud je nanesen v silné vrstvě a ponechán v kontaktu pokožkou po dobu minimálně 20 minut.  Po 20 min lehce setřete.

Upozornění:

Pouze pro zevní použití. Používejte pouze podle pokynů. Pokud se vyskytne jakákoliv alergická reakce, přerušte léčbu a poraďte se se svým lékařem.

Složení:

Čištěná voda, lactokin (mléčný protein), glycerin, prolamin, ethylhexylglycerin (3-(2-ethylhexyloxy)-1,2-propandiol), carbomer (kopolymer 2-propenové kyseliny a 2,2-bis(hydroxymethyl) propan-1,3-diol-2-propenyl etherem ), acrylates/c10-30alkylacrylate crosspolymer (produkt reakce kopolymeru alkyl(C10-C30)propenoátu s propenovou kyselinou, butenovou kyselinou a/nebo alkylpropenoáty s propenyletherem sacharosy nebo s propenyletherem 2,2 bis(hydroxymethyl) propan-1,3-diolu), edetate disodium (dinatrium-dihydrogen-ethylendiamintetraacetát).


R2 – Zklidňující emulze s Lactokinem

Ochranný faktor pro sluneční záření 15
Revitalizuje pokožku
Zklidňuje zarudnutí
Hydratuje suchá místa
Chrání před škodlivými účinky slunce
Vytváří ochrannou bariéru
Pomáhá udržovat pokožku zdravou
Bez kovů a benzenů

  • Revitalizuje (obnovuje) pokožku poškozenou radioterapií
  • Bez parfemace
  • Bez parabenů, antioxidantů a kovů

Návod k použití:

Aplikujte poprvé cca 1 hodinu po ozáření.  Naneste na postižené místo a vetřete do pokožky. Používejte  tak často, jak potřebujete.

Složení:

Aktivní složky:

octocrylen ((2-ethylhexyl)2-kyan-3,3-difenylakrylát) 10%, avobenzon (butylmethoxydibenzoyl- methane, 1-[4-(11-dimethylethyl)fenyl]-3-(4-methoxyfenyl) propan-13-dion) 3%, octinoxát (2-ethylhexyl-4-methoxycinnamát) 3%

Pomocné složky:

aluminium starch octenylsuccinate (Hydrogenoktenylbutandioát škrobu, hlinitá sůl), amonium acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, kyselina citrónová (2-hydroxypropan-1,2,3-trikarboxylová kyselina), C12-15 alkyl benzoát (estery kyseliny benzoové s C12-15 alkoholy), caprylyl methicone ceteareth20 (ethoxylované C16-18 alkoholy (20 mol EO průměrný molární poměr), ceteaarylalkohol (C16-18 alkoholy), ethylhexylglycerin, glycerol-stearát, citrát glycerol-stearátu (glycerol-2 hydroxypropan-1,2,3-trikarboxylát-oktadekanoát), glycerol stearát SE, lactokin (mléčný protein) čištěná voda, hydroxid sodný